piątek, 19 czerwca 2026

Co mi się nie podobało w Dubrowniku

A gdyby się mnie ktoś zapytał, co mi się nie podobało w Dubrowniku, to chyba odpowiedziałbym jednym słowem: CENY

Na przykład wyjazd kolejką tam i z powrotem, by podziwiać poniższy widok: 30 euro


Wejście na mury, by móc zachwycać się przepiękną architekturą: 40 euro


Kawałek mięsa z kieliszkiem czerwonego wina: 63 euro




Dobrze, że byliśmy tam tylko 4 dni, bo skończyłoby się naszym bankructwem




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Etykiety

zdjęcia (3080) wiara (1290) podróże (1113) Pismo Św. (774) polityka (761) po ślonsku (459) zabytki (453) rodzina (451) historia (449) Śląsk (447) Kościół (445) humor (322) Halemba (319) człowiek (296) święci (261) muzyka (244) książka (241) praca (218) gospodarka (184) sprawy społeczne (181) muzeum (159) Ruda Śląska (158) ogród (118) Jan Paweł II (116) Grupa Poniedziałek (111) miłosierdzie (111) filozofia (106) środowisko (94) sport (92) Covid19 (89) wojna (87) dziennikarstwo (81) film (75) Papież Franciszek (74) biurokracja (58) dom (49) Szafarz (47) teatr (39) varia (39) św. Jacek (36) Papież Leon (7) makro (7)