Strony

piątek, 19 czerwca 2026

Co mi się nie podobało w Dubrowniku

A gdyby się mnie ktoś zapytał, co mi się nie podobało w Dubrowniku, to chyba odpowiedziałbym jednym słowem: CENY

Na przykład wyjazd kolejką tam i z powrotem, by podziwiać poniższy widok: 30 euro


Wejście na mury, by móc zachwycać się przepiękną architekturą: 40 euro


Kawałek mięsa z kieliszkiem czerwonego wina: 63 euro




Dobrze, że byliśmy tam tylko 4 dni, bo skończyłoby się naszym bankructwem




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz