Sam mieszkam od ponad 20 lat w miejscu, gdzie - jak pamiętam z czasów podstawówki - były pola i rosła na przykład kukurydza lub inne zboża.
Wtedy też pomiędzy ul. Jastrzębią i Jaronią znajdowały się łąki i mokradła, bo tamtędy przepływał strumyczek w stronę rzeki Kłodnicy.
Nagle 10 lat temu, coś się tam zaczęło dziać:
![]() |
| czerwiec 2016 |
Dziś to samo miejsce, czyli ul. Romantyczna (z racji dawnego strumyka miała chyba być Reumatyczna 😁) wygląda tak:
![]() |
| czerwiec 2026 |
Gdyby skierować aparat bardziej w prawo:
![]() |
| czerwiec 2016 |
![]() |
| czerwiec 2026 |
Zmienia się na Halembie, a mnie wciąż dobrze się tu mieszka.
Pozdrowienia




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz